Olaf Bronowicz - chirurg stomatolog

Olaf Bronowicz

chirurg stomatolog


Zapraszam do mojej praktyki stomatologicznej, którą mam przyjemność prowadzić od 2001 roku.

W moim gabinecie oferuję możliwość leczenia przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i nowoczesnych materiałów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dysponuję najnowocześniejszą aparaturą cyfrową do diagnostyki rentgenowskiej.

Postęp nowoczesnej medycyny jest niemal rewolucyjny, dlatego też niezwykle istotne jest ustawiczne kształcenie, które mam okazję realizować dzięki członkostwu w PSI ( Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne ) oraz w OSIS EDI ( Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej). Swoją wiedzę i umiejętności ustawicznie rozwijam na kursach i kongresach w kraju i za granicą.

 Zobacz certyfikaty
Jakub Wieczorek - lekarz stomatolog

Jakub Wieczorek

lekarz stomatolog


Lek. stom. Jakub Wieczorek jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Już w trakcie studiów rozwijał swoje zainteresowania w kierunku endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Współautor pracy "Modyfikacja planu leczenia w zależności od zastosowanej metody obrazowania".

Od początku swojej kariery zawodowej aktywnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach, głównie z zakresu endodoncji. Nieustannie poszerza swą wiedzę i umiejętności, planuje rozwijać się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Przyjaźnie nastawiony do pacjentów, podstawą jego pracy jest uszanowanie ich indywidualnych potrzeb. W centrum Edent zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i kanałowym, chętnie podejmuje też pracę z dziećmi. Oferuje nowoczesne rozwiązania w stomatologii zgodne z najnowszymi standardami.

Prywatnie miłośnik psów i podróży, w wolnym czasie lubi eksperymentować w kuchni.

Międzynarodowy kongres PTSS Poznań Ukończenie szkolenia w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta Zdanie egzaminu w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta ENDO I. Nowoczesna endodoncja z zastosowaniem mikroskopu Endodoncja maszynowa Endodoncja - techniki podstawowe ENDO IV Nowoczesna endodoncja z zastosowaniem mikroskopu. REENDO Odkryj tajemnicę doskonałej proporcji ze Style Italiano Ortodontyczne i periodontyczne problemy w codziennej praktyce lekarza dentysty Stany nagłe w gabinecie lekarskim - postępowanie praktyczne Chwyć endodoncję za rogi

Michał Drygas - lekarz stomatolog

Michał Drygas

lekarz stomatolog


Lek. stom. Michał Drygas jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Jest lekarzem, który  przekazuje swoim Pacjentom pełną informację o podjętych działaniach, aby całkowicie wyeliminować lęk podczas zabiegu.  Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę  oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. Dalszy rozwój zawodowy wiąże głównie z zabiegami z zakresu endodoncji oraz protetyki. Jego obszarami działania jest: leczenie zachowawcze dorosłych i dzieci, leczenie endodontyczne (kanałowe), protetyka

Chętnie podejmuję pracę z najmłodszymi pacjentami.

Komunikacja z pacjentem w trudnych sytuacjach Cyfrowy wycisk i CAD/CAM w protetyce, implantologii i ortodoncji

Tomasz Witko - lekarz stomatolog

Tomasz Witko

lekarz stomatolog


Lek. stom. Tomasz Witko jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Jest lekarzem, który stale poszerza swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w rozmaitych kursach oraz szkoleniach, ponieważ zależy mu na kompleksowym leczeniu pacjentów, przy użyciu najnowszych dostępnych osiągnięć z dziedziny medycyny. W naszym gabinecie odpowiada głównie za leczenie zachowawcze oraz endodoncję mikroskopową (leczenie kanałowe).

Chętnie i skutecznie uwalnia pacjentów z lęku do dentystów.

Wypełnienia bezpośrednie czy pośrednie, inlay, onlay, endkorona Międzynarodowy Kongres Dental News w Poznaniu Technika iniekcyjna w bezpośrednich uzupełnieniach kompozytowych Implantacja i mobilizacja płata Czas na endo Mosty protetyczne w codziennej praktyce stomatologicznej Czas na endo XX Międzynarodowa Konferencja Naukowa Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego Problemy stomatologii odtwórczej

Agata Szulecka-Pajewska - higienistka

Agata Szulecka‑Pajewska

higienistka stomatologiczna


Jestem dyplomowaną higienistką. W gabinecie higieny moja rola polega na edukacji pacjentów w różnym wieku w zakresie higieny stomatologicznej oraz profilaktyki próchnicy zębów. Zawód higienistki pokazał mi jak bardzo profilaktyka stomatologiczna jest dziedziną zaniedbana w naszym kraju .

Profilaktyka stomatologiczna to zabiegi i czynności ,które służą zapobieganiu rozwoju próchnicy, chorób przyzębia i całej jamy ustnej.

Wykonuję zabiegi higienizacyjne indywidualnie dobrane do potrzeb każdego pacjenta:

  • skaling(usuwanie twardych złogów nazębnych )
  • piaskowanie(usuwanie przebarwień i miękkich złogów nazębnych)
  • fluoryzacja dobrana do potrzeb pacjenta
  • wybielanie zębów różnymi metodami
  • znoszenie różnego rodzaju nadwrażliwości

Prowadzę instruktaże technik mycia zębów, używania nici dentystycznej , dobór szczoteczek międzyzębowych, past. Prowadzę wizyty adaptacyjne i oswajam z gabinetem dzieci. Promuję zdrowie. Korzystam z różnych żródeł informacji oraz szkoleń podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe ...a prywatnie zgłębiam tajniki zdrowej kuchni wegańskiej, stosuje dietę niełączenia, kocham słońce i nie tylko, uwielbiam kolory, pozytywną energię i muzykę chillout.


Angelika Ziętek - higienistka stomatologiczna

Angelika Ziętek

higienistka stomatologiczna


Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła Publiczną Szkołę Medyczną we Wrocławiu na kierunku higienistka stomatologiczna oraz teknik dentystyczny. Pod okiem profesjonalnego zespołu nabywa doświadczenia. Współpracuje z lekarzami w dziedzinach stomatologii zachowawczej i endodoncji. Chętnie asystuje przy zabiegach chirurgicznych. W przyszłości chce bardziej promować profilaktykę jamy ustnej i zająć się zabiegami higienizacyjnymi pacjentów.

Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe Świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe


 Rejestracja on-line