Olaf Bronowicz - chirurg stomatolog

Olaf Bronowicz

chirurg stomatolog


Zapraszam do mojej praktyki stomatologicznej, którą mam przyjemność prowadzić od 2001 roku.

W moim gabinecie oferuję możliwość leczenia przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i nowoczesnych materiałów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dysponuję najnowocześniejszą aparaturą cyfrową do diagnostyki rentgenowskiej.

Postęp nowoczesnej medycyny jest niemal rewolucyjny, dlatego też niezwykle istotne jest ustawiczne kształcenie, które mam okazję realizować dzięki członkostwu w PSI ( Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne ) oraz w OSIS EDI ( Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej). Swoją wiedzę i umiejętności ustawicznie rozwijam na kursach i kongresach w kraju i za granicą.

 Zobacz certyfikaty
Jakub Wieczorek - lekarz stomatolog

Jakub Wieczorek

lekarz stomatolog


Lek. stom. Jakub Wieczorek jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Już w trakcie studiów rozwijał swoje zainteresowania w kierunku endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Współautor pracy "Modyfikacja planu leczenia w zależności od zastosowanej metody obrazowania".

Od początku swojej kariery zawodowej aktywnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach, głównie z zakresu endodoncji. Nieustannie poszerza swą wiedzę i umiejętności, planuje rozwijać się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Przyjaźnie nastawiony do pacjentów, podstawą jego pracy jest uszanowanie ich indywidualnych potrzeb. W centrum Edent zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i kanałowym, chętnie podejmuje też pracę z dziećmi. Oferuje nowoczesne rozwiązania w stomatologii zgodne z najnowszymi standardami.

Prywatnie miłośnik psów i podróży, w wolnym czasie lubi eksperymentować w kuchni.

Międzynarodowy kongres PTSS Poznań Ukończenie szkolenia w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta Zdanie egzaminu w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta ENDO I. Nowoczesna endodoncja z zastosowaniem mikroskopu Endodoncja maszynowa Endodoncja - techniki podstawowe ENDO IV Nowoczesna endodoncja z zastosowaniem mikroskopu. REENDO Odkryj tajemnicę doskonałej proporcji ze Style Italiano Ortodontyczne i periodontyczne problemy w codziennej praktyce lekarza dentysty Stany nagłe w gabinecie lekarskim - postępowanie praktyczne Chwyć endodoncję za rogi

Tomasz Witko - lekarz stomatolog

Tomasz Witko

lekarz stomatolog


Lek. stom. Tomasz Witko jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Jest lekarzem, który stale poszerza swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w rozmaitych kursach oraz szkoleniach, ponieważ zależy mu na kompleksowym leczeniu pacjentów, przy użyciu najnowszych dostępnych osiągnięć z dziedziny medycyny. W naszym gabinecie odpowiada głównie za leczenie zachowawcze oraz endodoncję mikroskopową (leczenie kanałowe).

Chętnie i skutecznie uwalnia pacjentów z lęku do dentystów.

Okluzja i fizjoterapia stomatologiczna Wypełnienia bezpośrednie czy pośrednie, inlay, onlay, endkorona Międzynarodowy Kongres Dental News w Poznaniu Technika iniekcyjna w bezpośrednich uzupełnieniach kompozytowych Implantacja i mobilizacja płata Czas na endo Mosty protetyczne w codziennej praktyce stomatologicznej Czas na endo XX Międzynarodowa Konferencja Naukowa Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego Problemy stomatologii odtwórczej Powtórne leczenie endodontyczne oraz leczenie powikłań Odbudowy kompozytowe. Bezpieczna droga do przebudowy zgryzu. ENDO. Nowoczesna endodoncja mikroskopowa od A do Z. Endodoncja III - rozwiązywanie trudnych problemów w leczeniu endodontycznym i retreatment Heroendo - kurs leczenia najtrudniejszych przypadków Fotografia w gabinecie stomatologicznym. Psychologia ustalania z pacjentem kompleksowego planu leczenia cz. I Szkolenie i egazmin w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta Psychologia motywacji do leczenia protetycznego

Gabriela Nowek - lekarz stomatolog

Gabriela Nowek

lekarz stomatolog


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Stomatologia jest nie tylko moją pracą, ale również źródłem zainteresowań. Już w czasie studiów uczestniczyłam w licznych warsztatach i konferencjach w ramach działalności Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. W swojej pracy zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą, źródłem moich zainteresowań jest także chirurgia stomatologiczna. Chętnie podejmuję współpracę z dziećmi. Do pacjentów podchodzę w sposób indywidualny, starając się jak najlepiej dostosować leczenie do wskazań i zaistniałych potrzeb danej osoby.

Udział w kursach:

 
  • "Mój pierwszy implant" Global D
  • "Odbudowa na wkładach z włókna szklanego" Kerr
  • "Essentia- estetyka blisko natury"
  • Udział w licznych szkoleniach teoretycznych,konferencjach oraz  webinariach stomatologicznych z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii, periodontologii i endodoncji

Agata Szulecka-Pajewska - higienistka

Agata Szulecka‑Pajewska

higienistka stomatologiczna


Jestem dyplomowaną higienistką. W gabinecie higieny moja rola polega na edukacji Pacjentów w różnym wieku w zakresie higieny stomatologicznej oraz profilaktyki próchnicy zębów. Zawód higienistki pokazał mi jak bardzo profilaktyka stomatologiczna jest dziedziną zaniedbaną w naszym kraju.

Profilaktyka stomatologiczna to zabiegi i czynności, które służą zapobieganiu rozwoju próchnicy, chorób przyzębia i całej jamy ustnej.

Wykonuję zabiegi higienizacyjne indywidualnie dobrane do potrzeb każdego Pacjenta:

  • skaling (usuwanie twardych złogów nazębnych)
  • piaskowanie (usuwanie przebarwień i miękkich złogów nazębnych)
  • fluoryzacja dobrana do potrzeb Pacjenta
  • wybielanie zębów różnymi metodami
  • znoszenie różnego rodzaju nadwrażliwości

Prowadzę instruktaże technik mycia zębów, używania nici dentystycznej, dobór szczoteczek międzyzębowych, past. Przeprowadzam również wizyty adaptacyjne i oswajam z gabinetem dzieci. Promuję zdrowie. Korzystam z różnych źródeł informacji oraz szkoleń podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe ... a prywatnie zgłębiam tajniki zdrowej kuchni wegańskiej, stosuję dietę niełączenia, kocham słońce i nie tylko, uwielbiam kolory, pozytywną energię i muzykę chillout.


Natalia Machała - asystentka stomatologiczna

Natalia Machała

asystentka stomatologiczna


W gabinecie zajmuję się asystowaniem przy zabiegach.

Jestem w trakcie nauki w szkole policealnej na kierunku higienistki stomatologicznej.

W przyszłości chciałabym skupić się na indywidualnej pracy z Pacjentem. Prywatnie miłośniczka psów oraz fanka Escape Roomów. Wolny czas preferuję spędzać aktywnie.


Aneta Zakrzewska - asystentka stomatologiczna

Aneta Zakrzewska

asystentka stomatologiczna


Dyplomowana asystentka i higienista stomatologiczna. 

Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z Pacjentem. 
Do pracy podchodzę z uśmiechem i zaangażowaniem.

W Edent asystuje przy zabiegach stomatologicznych.

Prywatnie miłośniczka psów, literatury faktu i podróży.


Oliwia Jeziorska - rejestratorka medyczna

Oliwia Jeziorska

rejestratorka medyczna


Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale Nauk o Ziemii i Kształtowania Środowiska na kierunku turystyka. Studiowałam również socjologię oraz administrację.

Moją największą pasją od 12 lat jest nauka języka koreańskiego i poznawanie kultury Korei Południowej. Lubię kontakt z ludźmi, dzięki czemu moja praca daje mi dużo satysfakcji.

Interesuję się zdrowiem człowieka, a praca w Edent nauczyła mnie, że wzajemne zrozumienie i wyrozumiałość to klucz do dobrych relacji z Pacjentem.