Olaf Bronowicz - chirurg stomatolog

Olaf Bronowicz

chirurg stomatolog


Zapraszam do mojej praktyki stomatologicznej, którą mam przyjemność prowadzić od 2001 roku.

W moim gabinecie oferuję możliwość leczenia przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i nowoczesnych materiałów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dysponuję najnowocześniejszą aparaturą cyfrową do diagnostyki rentgenowskiej.

Postęp nowoczesnej medycyny jest niemal rewolucyjny, dlatego też niezwykle istotne jest ustawiczne kształcenie, które mam okazję realizować dzięki członkostwu w PSI ( Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne ) oraz w OSIS EDI ( Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej). Swoją wiedzę i umiejętności ustawicznie rozwijam na kursach i kongresach w kraju i za granicą.


Anna Kołtunowicz - lekarz stomatolog

Anna Kołtunowicz

lekarz stomatolog


Lek. stom. Anna Kołtunowicz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W okresie studiów należał do studenckiego koła naukowego przy Katedrze Chirurgii Stomatologicznej i Ortopedii Szczękowej oraz Ortodoncji. Angażowała się także w liczne akcje profilaktyczne „Szpital pluszowego Misia”, „Wrocławianinie nie zgrzytaj”. Ponadto wyrożniona stypendium naukowym rektora dla najlepszych studentów.

Od początku swojej kariery zawodowej bierze udział w konferencjach naukowych i szkoleniach prezentując prace na miedzynarodowych konferancjach min. „Zmiany w jamie ustnej w przebiegu chemioterapii” oraz „Success of ortodontic treatment as a result of patient compliance during the retention phase”.

Obecnie zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Jako ambitny, młody lekarz stale poszerza swoja więdze na szkoleniach oraz kursach. Swoim pacjentom stara się zapewnić jak najlepsza opieke dbając o ich komfort i satysfakcje z leczenia.

Poza pracą pasjonuję się joga oraz kinem.


Jakub Wieczorek - lekarz stomatolog

Jakub Wieczorek

lekarz stomatolog


Lek. stom. Jakub Wieczorek jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Już w trakcie studiów rozwijał swoje zainteresowania w kierunku endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Współautor pracy "Modyfikacja planu leczenia w zależności od zastosowanej metody obrazowania".

Od początku swojej kariery zawodowej aktywnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach, głównie z zakresu endodoncji. Nieustannie poszerza swą wiedzę i umiejętności, planuje rozwijać się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Przyjaźnie nastawiony do pacjentów, podstawą jego pracy jest uszanowanie ich indywidualnych potrzeb. W centrum Edent zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i kanałowym, chętnie podejmuje też pracę z dziećmi. Oferuje nowoczesne rozwiązania w stomatologii zgodne z najnowszymi standardami.

Prywatnie miłośnik psów i podróży, w wolnym czasie lubi eksperymentować w kuchni.


Agata Szulecka-Pajewska - higienistka

Agata Szulecka‑Pajewska

higienistka


Jestem dyplomowaną higienistką. W gabinecie higieny moja rola polega na edukacji pacjentów w różnym wieku w zakresie higieny stomatologicznej oraz profilaktyki próchnicy zębów. Zawód higienistki pokazał mi jak bardzo profilaktyka stomatologiczna jest dziedziną zaniedbana w naszym kraju .

Profilaktyka stomatologiczna to zabiegi i czynności ,które służą zapobieganiu rozwoju próchnicy, chorób przyzębia i całej jamy ustnej.

Wykonuję zabiegi higienizacyjne indywidualnie dobrane do potrzeb każdego pacjenta:

  • skaling(usuwanie twardych złogów nazębnych )
  • piaskowanie(usuwanie przebarwień i miękkich złogów nazębnych)
  • fluoryzacja dobrana do potrzeb pacjenta
  • wybielanie zębów różnymi metodami
  • znoszenie różnego rodzaju nadwrażliwości

Prowadzę instruktaże technik mycia zębów, używania nici dentystycznej , dobór szczoteczek międzyzębowych, past. Prowadzę wizyty adaptacyjne i oswajam z gabinetem dzieci. Promuję zdrowie. Korzystam z różnych żródeł informacji oraz szkoleń podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe ...a prywatnie zgłębiam tajniki zdrowej kuchni wegańskiej, stosuje dietę niełączenia, kocham słońce i nie tylko, uwielbiam kolory, pozytywną energię i muzykę chillout.


Marta Cygan - asystentka stomatologiczna

Marta Cygan

asystentka stomatologiczna


Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Obecnie swoją wiedzę i umiejętności zawodowe poszerza w szkole medycznej na kierunku higienistka stomatologiczna.

Sumienna i pomocna. Z ogromną przyjemnością asystuje przy zabiegach z zakresu każdej dziedziny stomatologii. W pracy ceni sobie profesjonalizm zawodowy i fachową obsługę pacjentów.

Poza pracą wolne chwile poświęca na swoją pasję – szycie na maszynie. W planach na najbliższą przyszłość ma stworzenie bloga o projektowaniu odzieży.


Agata Najbor - koordynator gabinetu

Agata Najbor

koordynator gabinetu


Od wielu lat jestem związana ze stomatologią oraz jej pacjentami i chętnie towarzyszę im w podróży stomatologicznej od poczekalni do gabinetu :). Wspomagam cały zespół gabinetu EDENT oraz staram się udoskonalać procesy dotyczące obsługi pacjentów. Spełniam się w mojej pracy i staram się dostrzegać tylko pozytywne strony świata.eMediRaty

Finansuj zabiegi pożyczką medyczną. Sprawdź swoją zdolność kredytową i wybierz najdogodniejszą dla siebie opcję rat.

 Dowiedz się więcej
eMediRaty - dowiedz się więcej