Olaf Bronowicz - chirurg stomatolog

Olaf Bronowicz

chirurg stomatolog


Zapraszam do mojej praktyki stomatologicznej, którą mam przyjemność prowadzić od 2001 roku.

W moim gabinecie oferuję możliwość leczenia przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i nowoczesnych materiałów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dysponuję najnowocześniejszą aparaturą cyfrową do diagnostyki rentgenowskiej.

Postęp nowoczesnej medycyny jest niemal rewolucyjny, dlatego też niezwykle istotne jest ustawiczne kształcenie, które mam okazję realizować dzięki członkostwu w PSI ( Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne ) oraz w OSIS EDI ( Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej). Swoją wiedzę i umiejętności ustawicznie rozwijam na kursach i kongresach w kraju i za granicą.

 Zobacz certyfikaty
Karolina Kurek - lekarz stomatolog

Karolina Kurek

lekarz stomatolog


Lek. stom. Karolina Kurek jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Od momentu rozpoczęcia pracy w sposób ciągły rozwija swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w wielu kursach. Swoje zainteresowania skupia głównie na stomatologii wysoko estetycznej, protetyce i endodoncji. Zabiegi wykonuje przy pomocy powiększenia ze starannością i dbałością o szczegóły.Jej fachowa wiedza i profesjonalizm są wartościami nadrzędnymi w trosce o dobro i komfort Pacjenta podczas wizyt.Do tego jest osobą uśmiechniętą, z dużą dawką empatii.

Poza pracą lubi aktywnie spędzać czas, miłośniczka kotów, podróży i dobrego jedzenia.


Tomasz Witko - lekarz stomatolog

Tomasz Witko

lekarz stomatolog


Lek. stom. Tomasz Witko jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Jest lekarzem, który stale poszerza swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w rozmaitych kursach oraz szkoleniach, ponieważ zależy mu na kompleksowym leczeniu pacjentów, przy użyciu najnowszych dostępnych osiągnięć z dziedziny medycyny. W naszym gabinecie odpowiada głównie za leczenie zachowawcze oraz endodoncję mikroskopową (leczenie kanałowe).

Chętnie i skutecznie uwalnia pacjentów z lęku do dentystów.

Okluzja i fizjoterapia stomatologiczna Wypełnienia bezpośrednie czy pośrednie, inlay, onlay, endkorona Międzynarodowy Kongres Dental News w Poznaniu Technika iniekcyjna w bezpośrednich uzupełnieniach kompozytowych Implantacja i mobilizacja płata Czas na endo Mosty protetyczne w codziennej praktyce stomatologicznej Czas na endo XX Międzynarodowa Konferencja Naukowa Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego Problemy stomatologii odtwórczej Powtórne leczenie endodontyczne oraz leczenie powikłań Odbudowy kompozytowe. Bezpieczna droga do przebudowy zgryzu. ENDO. Nowoczesna endodoncja mikroskopowa od A do Z. Endodoncja III - rozwiązywanie trudnych problemów w leczeniu endodontycznym i retreatment Heroendo - kurs leczenia najtrudniejszych przypadków Fotografia w gabinecie stomatologicznym. Psychologia ustalania z pacjentem kompleksowego planu leczenia cz. I Szkolenie i egazmin w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta Psychologia motywacji do leczenia protetycznego

Agata Szulecka-Pajewska - higienistka

Agata Szulecka‑Pajewska

higienistka stomatologiczna


Jestem dyplomowaną higienistką. W gabinecie higieny moja rola polega na edukacji Pacjentów w różnym wieku w zakresie higieny stomatologicznej oraz profilaktyki próchnicy zębów. Zawód higienistki pokazał mi jak bardzo profilaktyka stomatologiczna jest dziedziną zaniedbaną w naszym kraju.

Profilaktyka stomatologiczna to zabiegi i czynności, które służą zapobieganiu rozwoju próchnicy, chorób przyzębia i całej jamy ustnej.

Wykonuję zabiegi higienizacyjne indywidualnie dobrane do potrzeb każdego Pacjenta:

  • skaling (usuwanie twardych złogów nazębnych)
  • piaskowanie (usuwanie przebarwień i miękkich złogów nazębnych)
  • fluoryzacja dobrana do potrzeb Pacjenta
  • wybielanie zębów różnymi metodami
  • znoszenie różnego rodzaju nadwrażliwości

Prowadzę instruktaże technik mycia zębów, używania nici dentystycznej, dobór szczoteczek międzyzębowych, past. Przeprowadzam również wizyty adaptacyjne i oswajam z gabinetem dzieci. Promuję zdrowie. Korzystam z różnych źródeł informacji oraz szkoleń podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe ... a prywatnie zgłębiam tajniki zdrowej kuchni wegańskiej, stosuję dietę niełączenia, kocham słońce i nie tylko, uwielbiam kolory, pozytywną energię i muzykę chillout.


Aneta Zakrzewska - asystentka stomatologiczna

Aneta Zakrzewska

asystentka stomatologiczna


Dyplomowana asystentka i higienista stomatologiczna. 

Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z Pacjentem. 
Do pracy podchodzę z uśmiechem i zaangażowaniem.

W Edent asystuje przy zabiegach stomatologicznych.

Prywatnie miłośniczka psów, literatury faktu i podróży.