Olaf Bronowicz - chirurg stomatolog

Olaf Bronowicz

chirurg stomatolog


Zapraszam do mojej praktyki stomatologicznej, którą mam przyjemność prowadzić od 2001 roku.

W moim gabinecie oferuję możliwość leczenia przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i nowoczesnych materiałów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dysponuję najnowocześniejszą aparaturą cyfrową do diagnostyki rentgenowskiej.

Postęp nowoczesnej medycyny jest niemal rewolucyjny, dlatego też niezwykle istotne jest ustawiczne kształcenie, które mam okazję realizować dzięki członkostwu w PSI ( Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne ) oraz w OSIS EDI ( Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej). Swoją wiedzę i umiejętności ustawicznie rozwijam na kursach i kongresach w kraju i za granicą.

 Zobacz certyfikaty
Anna Kołtunowicz - lekarz stomatolog

Anna Kołtunowicz

lekarz stomatolog


Lek. stom. Anna Kołtunowicz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W okresie studiów należał do studenckiego koła naukowego przy Katedrze Chirurgii Stomatologicznej i Ortopedii Szczękowej oraz Ortodoncji. Angażowała się także w liczne akcje profilaktyczne „Szpital pluszowego Misia”, „Wrocławianinie nie zgrzytaj”. Ponadto wyrożniona stypendium naukowym rektora dla najlepszych studentów.

Od początku swojej kariery zawodowej bierze udział w konferencjach naukowych i szkoleniach prezentując prace na miedzynarodowych konferancjach min. „Zmiany w jamie ustnej w przebiegu chemioterapii” oraz „Success of ortodontic treatment as a result of patient compliance during the retention phase”.

Obecnie zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Jako ambitny, młody lekarz stale poszerza swoja więdze na szkoleniach oraz kursach. Swoim pacjentom stara się zapewnić jak najlepsza opieke dbając o ich komfort i satysfakcje z leczenia.

Poza pracą pasjonuję się jogą oraz kinem.

Certyfikat przynależności do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego Endodoncja - techniki podstawowe Curriculum endodontyczne Międzynarodowe Sympozjum Pulp Fiction 19 Rekonstrukcje estetyczne? To łatwiejsze niż myślisz Stomatologia to nie tylko zęby Sandardy nowoczesnej stomatologii Izolacja pola zabiegowego w endodoncji. WroclFlow Let's Dens 4 Licówki i korekty nieinwazyjne Let's Dens 3 - czyli holistyczne leczenie w stomatologii Evaluation of pathological processes in oral cavity during chemoteraphy Kraktooth Szkolenie chirurgiczno - implantologiczne Planowanie zabiegu implantacji, pozycjonowania implantów, ćwiczenia Międzynarodowy kongres XV-lecie PTSS DENT INVASION Czynniki protetyczne wpływające na stabilność tkanek wokół implantów Standardy nowoczesnej stomatologii Let's Dens Again Wrocławski Kongres Stomatologiczno-Farmaceutyczny Odbudowa zębów po leczeniu endodontycznym

Jakub Wieczorek - lekarz stomatolog

Jakub Wieczorek

lekarz stomatolog


Lek. stom. Jakub Wieczorek jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Już w trakcie studiów rozwijał swoje zainteresowania w kierunku endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Współautor pracy "Modyfikacja planu leczenia w zależności od zastosowanej metody obrazowania".

Od początku swojej kariery zawodowej aktywnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach, głównie z zakresu endodoncji. Nieustannie poszerza swą wiedzę i umiejętności, planuje rozwijać się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Przyjaźnie nastawiony do pacjentów, podstawą jego pracy jest uszanowanie ich indywidualnych potrzeb. W centrum Edent zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i kanałowym, chętnie podejmuje też pracę z dziećmi. Oferuje nowoczesne rozwiązania w stomatologii zgodne z najnowszymi standardami.

Prywatnie miłośnik psów i podróży, w wolnym czasie lubi eksperymentować w kuchni.

Międzynarodowy kongres PTSS Poznań Ukończenie szkolenia w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta Zdanie egzaminu w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta ENDO I. Nowoczesna endodoncja z zastosowaniem mikroskopu Endodoncja maszynowa Endodoncja - techniki podstawowe ENDO IV Nowoczesna endodoncja z zastosowaniem mikroskopu. REENDO Odkryj tajemnicę doskonałej proporcji ze Style Italiano Ortodontyczne i periodontyczne problemy w codziennej praktyce lekarza dentysty Stany nagłe w gabinecie lekarskim - postępowanie praktyczne Chwyć endodoncję za rogi

Michał Drygas - lekarz stomatolog

Michał Drygas

lekarz stomatolog


Lek. stom. Michał Drygas jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Jest lekarzem, który  przekazuje swoim Pacjentom pełną informację o podjętych działaniach, aby całkowicie wyeliminować lęk podczas zabiegu.  Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę  oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. Dalszy rozwój zawodowy wiąże głównie z zabiegami z zakresu endodoncji oraz protetyki. Jego obszarami działania jest: leczenie zachowawcze dorosłych i dzieci, leczenie endodontyczne (kanałowe), protetyka

Chętnie podejmuję pracę z najmłodszymi pacjentami.

Komunikacja z pacjentem w trudnych sytuacjach Cyfrowy wycisk i CAD/CAM w protetyce, implantologii i ortodoncji

Agata Szulecka-Pajewska - higienistka

Agata Szulecka‑Pajewska

higienistka stomatologiczna


Jestem dyplomowaną higienistką. W gabinecie higieny moja rola polega na edukacji pacjentów w różnym wieku w zakresie higieny stomatologicznej oraz profilaktyki próchnicy zębów. Zawód higienistki pokazał mi jak bardzo profilaktyka stomatologiczna jest dziedziną zaniedbana w naszym kraju .

Profilaktyka stomatologiczna to zabiegi i czynności ,które służą zapobieganiu rozwoju próchnicy, chorób przyzębia i całej jamy ustnej.

Wykonuję zabiegi higienizacyjne indywidualnie dobrane do potrzeb każdego pacjenta:

  • skaling(usuwanie twardych złogów nazębnych )
  • piaskowanie(usuwanie przebarwień i miękkich złogów nazębnych)
  • fluoryzacja dobrana do potrzeb pacjenta
  • wybielanie zębów różnymi metodami
  • znoszenie różnego rodzaju nadwrażliwości

Prowadzę instruktaże technik mycia zębów, używania nici dentystycznej , dobór szczoteczek międzyzębowych, past. Prowadzę wizyty adaptacyjne i oswajam z gabinetem dzieci. Promuję zdrowie. Korzystam z różnych żródeł informacji oraz szkoleń podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe ...a prywatnie zgłębiam tajniki zdrowej kuchni wegańskiej, stosuje dietę niełączenia, kocham słońce i nie tylko, uwielbiam kolory, pozytywną energię i muzykę chillout.


Angelika Ziętek - higienistka stomatologiczna

Angelika Ziętek

higienistka stomatologiczna


Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła Publiczną Szkołę Medyczną we Wrocławiu na kierunku higienistka stomatologiczna oraz teknik dentystyczny. Pod okiem profesjonalnego zespołu nabywa doświadczenia. Współpracuje z lekarzami w dziedzinach stomatologii zachowawczej i endodoncji. Chętnie asystuje przy zabiegach chirurgicznych. W przyszłości chce bardziej promować profilaktykę jamy ustnej i zająć się zabiegami higienizacyjnymi pacjentów.

Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe Świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Agata Najbor - koordynator gabinetu

Agata Najbor

koordynator gabinetu


Od wielu lat jestem związana ze stomatologią oraz jej pacjentami i chętnie towarzyszę im w podróży stomatologicznej od poczekalni do gabinetu :). Wspomagam cały zespół gabinetu EDENT oraz staram się udoskonalać procesy dotyczące obsługi pacjentów. Spełniam się w mojej pracy i staram się dostrzegać tylko pozytywne strony świata. Rejestracja on-line